UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Galerie fotograficzne:

Praca sekretariatu

Sekretariat Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku jest czynny jak podano na tablicy obok w dniach zajęć lekcyjnych. W okresie świątecznym tj. od dnia 21 grudnia 2019 roku do dnia 6 stycznia 2020 roku sekretariat będzie NIECZYNNY. Ostatni dzień pracy sekretariatu w 2019 roku to piątek, 20 grudnia. Zapraszamy po przerwie świątecznej 7 stycznia 2020r.

Czytaj więcej
Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla uczniów ZSA

W Zespole Szkół Technicznych we Włocławku odbyła się dziś uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów z liceów i techników byłego województwa włocławskiego. Stypendium otrzymało 41 uczniów, w tym 2 uczniów Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku.

Czytaj więcej
Minister Obrony Narodowej

"Jesteście uczniami Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku. To miano pełne chwały, dumy, pamięci, ale przede wszystkim miano, które niesie za sobą olbrzymi obowiązek" – powiedział minister obrony narodowej Antoni Macierewicz podczas wizyty w Zespole Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku.

Czytaj więcej
Projekt KLASA z ECDL

Od 1 września 2016 roku ZSA uczestniczyć będzie w projekcie Klasa z ECDL, który umożliwi naszym uczniom uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych, uznawanego przez pracodawców na całym świecie. Projekt realizowany będzie we wszystkich pięciu szkołach Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku.

Czytaj więcej

  


          

 

  
Zespół Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku podpisał porozumienie z Polskim Towarzystwem Informatycznym w Warszawie w sprawie realizacji programu "Klasa z ECDL"

Szkolne Dni Bezpieczeństwa Cyfrowego w ZSA we wrześniu 2017 roku.


Kliknij poniżej wybraną przez siebie szkołę:

Przydatne linki

 BOŻE NARODZENIE 2019

Uczestniczymy w programie

Dla rodziców i prawnych opiekunów

Cichociemny Antoni Iglewski - patron klas mundurowych

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Komenda Miejska Policji

2. Inowrocławski Pułk Inżynieryjny

Kujawsko-Pomorski
Okręgowy Związek Bokserski

Aeroklub Włocławski

Uczniowski Klub Sportowy "Lider"

Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie

Włocławski Klub Bokserski "Start"

Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej

Akademia Karate Tradycyjnego

2 - 5 Hufiec Pracy Włocławek

Nasi partnerzy: