UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Zaprzyjaźnij się z dronem

czwartek, 11 kwiecień 2024

Zespół Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku, Aeroklub Włocławski im. Stanisława Skarżyńskiego oraz ANDRZEJ LATA Inowrocław organizują PIKNIK RODZINNY "Zaprzyjaźnij się z dronem", na który zapraszamy w dniu 21 kwietnia 2024 roku w godz. 12:00 - 18:00 na lotnisko w Kruszynie.

Na uczestników czeka wiele atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. M. in. będzie można uzyskać bezpłatnie certyfikat Pilota Drona (po zdaniu egzaminu online), polatać samolotem i dronem na profesjonalnym symulatorze lotów, zmierzyć się na dronowym torze przeszkód (wymagany własny dron i uprawnienia pilota), będą dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci (bezpłatnie), pokazy ratownictwa medycznego, sztuk walki itd. Oprawę muzyczną zapewnią DJ, a także zaproszone zespoły i wokaliści. Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji, ale BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DZIECI, MŁODZIEŻ I STARSZYCH! JESTEŚMY DLA WSZYSTKICH!