UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem

OFERTA - Akademickie Technikum Wojskowe

Zaplanuj swoją przyszłość już dzisiaj! Wybierz nasze Akademickie Technikum Wojskowe!

 

Pierwsze takie technikum w Polsce! Bezpłatne!

Kształcimy w zawodach:

Technik teleinformatyk

- projektuje sieci teleinformatyczne, obsługuje urządzenia sieciowe i nadzoruje ich pracę wykorzystując umiejętności informatyka, elektronika i technika telekomunikacji; montuje i uruchamia zestawy komputerowe oraz instaluje oprogramowanie teleinformatyczne; diagnozuje stan techniczny komputerów oraz dokonuje konserwacji i napraw sprzętu komputerowego, teletransmisyjnego i teleinformatycznego.

 

Ponieważ zawód technika teleinformatyka cieszy się w ostatnim czasie mniejszym zainteresowaniem absolwentów gimnazjów, klasa teleinformatyczna zostanie utworzona w przypadku odpowiedniej liczby kandydatów. Więcej informacji w sekretariacie szkoły i pod numerami telefonów podanymi na dole strony.

 

 

Technik logistyk

- planuje, organizuje, kieruje i kontroluje przemieszczanie towarów od producenta do konsumenta wykorzystując informacje płynące z rynku w celu optymalizacji korzyści wynikających z wymiany towarowej dla wszystkich uczestników tej wymiany; dostarcza towar zgodnie z zamówieniem klienta we wskazane miejsce i czas; optymalizuje koszty dostawy towarów; dokonuje wyboru procedury zakupów i analizuje ich stan; obsługuje zamówienia i organizuje transport wykorzystując w tym celu systemy informatyczne.

 

Praca

Do najpopularniejszych branż, które poszukują pracowników w powyższych zawodach należą przede wszystkim służby mundurowe, przemysł elektroniczny, budownictwo, handel i usługi oraz informatyka i telekomunikacja. Na rynku pracy będziesz poszukiwanym pracownikiem!

  

Dodatkowe przedmioty w zakresie rozpoznania obrazowego (nowość!!!) i informatyki (Klasa z ECDL)!

Otrzymasz bezpłatnie kompletne umundurowanie oraz dofinansowanie do szkoleń: sternika motorowodnego, nurka, ratownika wodnego, skoczka spadochronowego, żeglarza jachtowego, radiooperatora i innych przydatnych w życiu certyfikatów.

Zajęcia z samoobrony prowadzi , a przedmioty mundurowe żołnierze jednostek specjalnych!

U nas dostaniesz wiele możliwości dalszego rozwoju:

- ubieganie się o przyjęcie do wszystkich służb mundurowych,

-  ubieganie się o przyjęcie do pracy w zakładach branży wojskowej i instytucjach współpracujących z wojskiem,

-  podjęcie studiów wyższych na uczelniach cywilnych i mundurowych.

W naszej szkole każdy uczeń ma swoje miejsce, przyjdź, zobacz, przekonaj się, że warto z nami zostać!

U nas przeżyjesz niezapomniane chwile! Zadzwoń: tel. 54 231 52 00 kom. 660 716 609