UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do ciekawostki

Współpraca zagraniczna ZSA

poniedziałek, 27 wrzesień 2021

Zespół Szkół Akademickich realizować będzie w roku szkolnym 2021/2022 projekt europejski Ponadnarodowa Mobilność Uczniów.

Ponadnarodowa Mobilność Uczniów - zaczynamy nabór

Rozpoczynamy nabór uczniów z Akademickiego Technikum Wojskowego ZSA we Włocławku do międzynarodowego projektu. Projekt zakłada wyjazd 16 uczniów  do Limassol na Cyprze i realizację przedsięwzięcia „Poza horyzontem-nauka i wiedza łączą Europę” w szkole partnerskiej w Limassol w dniach 15-22 stycznia 2022 oraz przygotowanie językowe, kulturowe, pedagogiczne i tematyczne do mobilności przed wyjazdem. Wszystkie koszty wyjazdu i przygotowania uczniów pokrywa Zespół Szkół Akademickich.

Celem głównym Projektu jest:

- stworzenie możliwości współpracy w grupie ponadnarodowej,

- dzielenie się doświadczeniami przez młodzież z dwóch krajów,

- docenienie dziedzictwa historycznego i kulturowego Europy,

- pozbycie się uprzedzeń do innych narodów,

- rozwój  kompetencji obywatelskich, społecznych,  kompetencji w zakresie przedsiębiorczości oraz  w zakresie świadomości i ekspresji kulturalnej.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o złożenie (osobiście) w Sekretariacie Szkoły Karty Zgłoszenia Ucznia w terminie do 30 listopada 2021. Więcej szczegółowych informacji na temat projektu i wyjazdu udziela Joanna Skiba, Pełnomocnik Dyrektora ds Współpracy Zagranicznej (e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

DO POBRANIA

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie 

Karta zgłoszenia ucznia