UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Piknik - Zaprzyjaźnij się z dronem

niedziela, 21 kwiecień 2024

W niedzielę, 21 kwietnia 2024 roku, na lotnisku w Kruszynie odbył się piknik rodzinny "Zaprzyjaźnij się z dronem". Organizatorami pikniku byli: Zespół Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku, Aeroklub Włocławski im. Stanisława Skarżyńskiego oraz Andrzej Lata Drzewucki z Inowrocławia. Mimo niesprzyjającej pogody piknik cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców Włocławka.

Zapraszamy do relacji foto na stronie Tak było na pikniku rodzinnym "Zaprzyjaźnij się z dronem" na lotnisku w Kruszynie. Zdjęcia, wideo | Włocławek Nasze Miasto oraz do fotogalerii autorstwa Pawła Grabczewskiego poniżej.