UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

ZSA najlepszą szkołą w województwie

sobota, 29 październik 2022

Bardzo wielkie wyróżnienie dla Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku!!! Podczas XI Ogólnopolskiego Forum Szkół "Edukacja Obronna Młodzieży" Szef Centralnego Wojskowego Centrum Edukacji płk Mirosław Bryś wręczył w dowód uznania dyplomy szesnastu szkołom - po jednej, najlepszej z każdego województwa - nadając im tytuł KLASA WOJSKOWA ROKU 2022.

Jedną z wyróżnionych szkół został Zespół Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku. Oznacza to, że zostaliśmy uznani najlepszą szkołą mundurową w województwie kujawsko-pomorskim. Brawo Kadeci, brawo Kadra!!!