UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Pożegnanie absolwentów ZSA

piątek, 26 kwiecień 2024

Dzisiaj, tj. 26 kwietnia 2024 roku, odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów trzech szkół Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku. Absolwenci Akademickiego Technikum Wojskowego, Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego nr 1 i Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego nr 1 po raz ostatni spotkali się z nauczycielami i wychowawcami ZSA. W uroczystości wzięli udział znamienici goście, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz absolwenci i inni uczniowie ZSA.

Uroczystość swoją obecnością zaszczycili: prof. Stanisław Kunikowski - Prezes Włocławskiego Towarzystwa Naukowego, dr Katarzyna Wieniecka - Rektor Kujawskiej Szkoły Wyższej, organu prowadzącego ZSA, mjr Rafał Podlasiak - przedstawiciel Wojskowego Centrum Rekrutacji we Włocławku, st. bryg. Grzegorz Jankowski - zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku, por. Natalia Grunt - przedstawicielka Zakładu Karnego we Włocławku, dr Piotr Siębida - przedstawiciel Straży Miejskiej we Włocławku.

Zapraszamy do galerii foto autorstwa p. Aleksandry Gardysiak.