UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do ciekawostki

Minister Obrony Narodowej w ZSA

czwartek, 24 listopad 2016

"Jesteście uczniami Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku. To miano pełne chwały, dumy, pamięci, ale przede wszystkim miano, które niesie za sobą olbrzymi obowiązek" – powiedział Minister Obrony Narodowej podczas wizyty w Zespole Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku.

W środę 23 listopada br. szef MON uczestniczył w ceremonii poświęcenia, nadania i wręczenia sztandaru Zespołowi Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku.

– Cieszę się, że miałem możliwość przekazania panu dyrektorowi sztandaru. Chcę zapowiedzieć, że wraz z tym symbolicznym aktem uznaję, że Ministerstwo Obrony Narodowej przejmuje szczególną opiekę nad tym Zespołem Szkół. Nie tylko ze względu na miano jakie przyjęliście, ale także ze względu na wasz dotychczasowy dorobek. Na olbrzymi potencjał jaki ta szkoła sobą prezentuje – mówił podczas ceremonii minister Antoni Macierewicz.

Relacje w mediach o naszej uroczystości: Ministerstwo Obrony Narodowej - Galeria Foto MON - Portal Polska Zbrojna - TVP Bydgoszcz - Radio PiK - ONET.PL - YouTube - Radio HIT - DDWłocławek - Promocje Włocławskie - Q4 - Włocławek Nasze Miasto - Kujawska Szkoła Wyższa

Foto: mjr Robert Siemaszko (CO MON)