UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Pożegnanie ppłk Dionizego Budziszewskiego

środa, 27 marzec 2024

Dzisiaj, tj. 27 marca 2024 roku, w Brześciu Kujawskim odbył się pogrzeb nauczyciela Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku. Odszedł od nas wspaniały żołnierz, nauczyciel i wychowawca młodzieży, kolega i przyjaciel. Ceremonia pogrzebowa zgromadziła bardzo dużo osób pragnących pożegnać Dionizego Budziszewskiego.

Pogrzeb odbył się z udziałem wojskowej asysty honorowej, pocztów sztandarowych kół łowieckich, straży pożarnej, Związku Żołnierzy Wojska Polskiego, a także pocztu sztandarowego i kompanii reprezentacyjnej Zespołu Szkół Akademickich.