UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Akademia Pana Kleksa w ZSA

czwartek, 07 marzec 2024

W czwartek, 7 marca 2024 roku, szkoły podstawowe w Zespole Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku zamieniły się w Akademię Pana Kleksa. Kandydatów do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych oraz ich rodziców witał w progach szkoły Ambroży Kleks. Rodzice i dzieci mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną Akademickich Szkół Podstawowych, uczestniczyć w dodatkowych zajęciach i grach sportowych. Wszyscy otrzymali upominki i pamiątkowe prezenty. Zabawa była świetna!

Zapraszam do galerii fotograficznej Pani Agaty Dedo, której serdecznie dziękujemy za uwiecznienie tych chwil.