UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Kolejny certyfikat dla Zespołu Szkół Akademickich we Włocławku

czwartek, 20 wrzesień 2018

Ogólnopolska Konferencja - Edukacja Wojskowa Certyfikowanych Pionów Wojskowych Klas Mundurowych była okazją do wręczenia certyfikatów szkołom uczestniczącym w II edycji pilotażowego programu Ministerstwa Obrony Narodowej dla klas mundurowych. Konferencję zorganizowało Biuro do Spraw Proobronnych MON i Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie. 

Zespół Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku reprezentowali: dyrektor ZSA Zbigniew Suszyński i koordynator klas mundurowych ZSA Ireneusz Wieczorek. Podczas konferencji dyrektor ZSA otrzymał certyfikat uczestnictwa w II edycji pilotażowego programu MON, w którym udział wezmą uczniowie III klasy Akademickiego Technikum Wojskowego i II klasy Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Nr 1 w Zespole Szkół Akademickich. Jest to wielkie wyróżnienie dla naszej szkoły, ponieważ na ponad 550 szkól mundurowych w Polsce, znaleźliśmy się w 100 szkołach zakwalifikowanych do programu. Zapraszamy do galerii foto z konferencji.