UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Sukces kadetów ZSA w eliminacjach do Mistrzostw Polski w strzelaniu

piątek, 14 październik 2022

W dniu 12 października br. na obiektach Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu odbyły się wojewódzkie eliminacje do Strzeleckich Mistrzostwa Polski dla uczniów klas wojskowych OPW i CWKM, w oparciu o system szkolno-treningowy ŚNIEŻNIK.

Organizatorem zawodów był Oddział Zamiejscowy CWCR w Bydgoszczy. Do udziału w eliminacja zgłosiło się 12 szkół z województwa kujawsko-pomorskiego. Po niezwykle wyrównanej sportowej walce zwycięzcą i zarazem reprezentantem naszego województwa została ekipa Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku. Strzeleckie Mistrzostwa Polski odbędą się w dniach 8-10 listopada 2022 roku we Wrocławiu.

Naszą szkołę reprezentowali:

  1. Adrian Lewandowski – klasa 4TA
  2. Kamil Piłatowski – klasa 4TAg
  3. Jakub Antonowicz – klasa 3TA

Serdeczne gratulacje dla zawodników i opiekuna. Opiekunem zespołu był Ireneusz Wieczorek - wicedyrektor ZSA we Włocławku. Zapraszamy do galerii foto - I. Wieczorka.