Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Weronika mistrzem Polski juniorek w boksie!

poniedziałek, 06 marzec 2017

W dniach 01 - 05. 03. 2017 r. w Grudziądzu odbyły się XVI Mistrzostwa Polski Juniorek w boksie. W zawodach wystartowały 124 zawodniczki z 61 klubów reprezentujących 15 Okręgowych Związków Bokserskich.

Świetnie spisały się zawodniczki WKB Start, jednocześnie uczennice naszej szkoły. Weronika Flaszak zdobyła złoty medal i tytuł mistrzyni Polski w kategorii +81 kg. Została też uznana najlepszą zawodniczką Kujawsko-Pomorskiego Okręgowego Związku Bokserskiego. Na III miejscu podium, zdobywając brązowy medal, uplasowała się kolejna zawodniczka WKB Start Katarzyna Pawłak w kategorii 75 kg.

Brawo dziewczęta!!! Kujawsko - Pomorski OZB zajął I miejsce w kategorii okręgów, a WKB Start Włocławek zajął IV miejsce w punktacji klubowej. Serdecznie gratulujemy!