UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2023/24

piątek, 21 czerwiec 2024

Uroczystości zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku, ze względu na wielkość auli, musieliśmy podzielić na dwie części. W pierwszej części o godzinie 9:00 zaprosiliśmy uczniów Akademickich Szkół Podstawowych nr 1 na wakacje, a w drugiej części o godzinie 10:00 zakończyliśmy rok szkolny dla Akademickich Liceów Ogólnokształcących nr 1 i Akademickiego Technikum Wojskowego.

Było mnóstwo nagród, upominków, podziękowań, dyplomów i świadectw z wyróżnieniem. W uroczystościach, oczywiście oprócz nauczycieli, pracowników administracji, rodziców i uczniów, wzięli udział znakomici goście: prof. Stanisław Kunikowski - Prezes Włocławskiego Towarzystwa Naukowego, ppłk Grzegorz Tucholski - Szef Wojskowego Centrum Rekrutacji we Włocławku, nadkom. Robert Murawski - Komendant Miejski Policji we Włocławku, nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek - Oficer Prasowy KMP we Włocławku, st. bryg. Grzegorz Jankowski - zastępca komendanta Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku, Henryk Witczak - reprezentujący Straż Miejską we Włocławku, por. Arkadiusz Smokowski - reprezentujący 84. Batalion Lekkiej Piechoty we Włocławku, płk Ryszard Chodynicki - Prezes Stowarzyszenia Saperów Polskich we Włocławku, Związek Żołnierzy Wojska Polskiego we Włocławku reprezentował plut. mgr Jan Obernikowicz, Radę Miasta Włocławek - reprezentował radny Igor Griszczuk (nauczyciel ZSA), Kujawską Szkołę Wyższą, nasz organ prowadzący, reprezentowała Jolanta Krzyszewska, która odczytała list okolicznościowy Pani Rektor KSW. Obecny był również, zaprzyjaźniony ze szkołą od jej powstania, prezes Kujawsko-Dobrzyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku - Jerzy Nowacki.

W części artystycznej uroczystości udział wzięli uczniowie wszystkich szkół ZSA, a całość przygotowały panie Justyna Izydorczyk, Anna Rutkowska i pan Piotr Rutkowski, nauczyciele ZSA. Gratulujemy świetnej organizacji i zapraszamy do relacji foto autorstwa wicedyrektora ZSA - Ireneusza Wieczorka.