UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

ZSA na Dron Show w Inowrocławiu

niedziela, 23 czerwiec 2024

W niedzielę, 23 czerwca 2024 roku, w Inowrocławiu zorganizowano pod patronatem Prezydenta Inowrocławia Arkadiusza Fajoka Piknik Rodzinny "Dron Show". Oczywiście nie mogło zabraknąć Kadetek Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku. ZSA reprezentował dyrektor Zbigniew Suszyński (instruktor dronowy) oraz Kadetki Marta, Jessica, Natalia i Polina.

Nasze stoisko było chyba najbardziej oblegane przez uczestników pikniku, szczególnie dzieci i młodzież, ale również dorośli interesowali się naszą szkołą. Odwiedził nas również prezydent Inowrocławia.  Serdecznie dziękuję Kadetkom ZSA za poświęcony czas w niedzielę i drugi dzień wakacji, żeby promować swoją szkołę. Brawo dziewczyny!

Zapraszam do relacji fotograficznej z festynu.