UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności - loms

Witamy na naszej nowej stronie!

poniedziałek, 23 marzec 2015

Witaj wirtualny Wędrowcze! Skoro już trafiłeś na stronę Zespołu Szkół Akademickich we Włocławku poświęć nam chwilę i zapoznaj się z naszą ofertą. Jako dyrektor ZSA pragnę i będę dążył do tego, by nasze szkoły nie były bezdusznymi instytucjami, gdzie naprzeciw siebie stoją uczniowie i nauczyciele. Powinny one być pełne wzajemnej życzliwości i wyrozumiałości, gdzie panują zasady zaufania, uczciwości i przyzwoitości.

 

Taka szkoła, przyjazna uczniom, rodzicom i nauczycielom, stwarzająca najlepsze warunki do nauki i pracy zawsze była obiektem moich marzeń. Teraz przyszło mi te marzenia wdrażać w życie. Zapraszam uczniów naszego zespołu szkół, ale także tych, którzy być może zdecydują się na naukę w murach naszej szkoły do zapoznania się z ofertą edukacyjną, zajęć pozalekcyjnych, uprawnieniami i certyfikatami, które można u nas zdobyć a które będą przydatne w życiu dorosłym i poszukiwaniu pracy. Zapraszam każdego kto chce zapoznać się z informacjami o Zespole Szkół Akademickich we Włocławku.

Nowa strona ZSA to aktualne wiadomości na wyciągnięcie ręki. Śledź najnowsze relacje z życia szkoły, znajdź interesujące informacje i bądź na bieżąco z Zespołem Szkół Akademickich.

Czekamy też na Wasze opinie i sugestie dotyczące nowej strony - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dyrektor Zespołu Szkół Akademickich

mgr Zbigniew Suszyński