UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności - loms

Gratulacje dla naszych wioślarzy!

piątek, 20 marzec 2015

Trzech naszych uczniów, członków Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego, otrzymało kwalifikacje do Kadry Narodowej B juniorów w wioślarstwie na rok 2015. Kwalifikacja jest wynikiem udanego sezonu 2014 r. i listopadowych konsultacji w Wałczu. Serdecznie gratulujemy!

26 stycznia 2015 roku odbyło się spotkanie Senatora RP Andrzeja Persona z naszymi uczniami , dyrektorem , trenerem i działaczami WTW Włocławek. Senator  złożył gratulacje oraz wręczył listy pochwalne naszym uczniom klasy 1 Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego: Filipowi Pałuckiemu, Miłoszowi Baranowskiemu i Sebastianowi Szymańskiemu za zakwalifikowanie się do kadry narodowej.
Galeria zdjęć dostępna jest TUTAJ. Serdecznie gratulujemy!