UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności - gms

2 miejsce w międzynarodowym Turnieju R-GOL

wtorek, 16 czerwiec 2015

W czwartek 11.06.2015r. reprezentanci klasy 2s Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Akademickich, zawodnicy klubu Lider z rocznika 2000, wyruszyli na międzynarodowy turniej piłkarski – Europejski Ekologiczny Weekend Piłkarski R-GOL Wydminy Cup 2015. Główną ideą Europejskiego Ekologicznego Weekendu Piłkarskiego jest popularyzacja piłki nożnej dzieci i młodzieży oraz międzynarodowa integracja poprzez sport.

W zawodach udział wzięło 30 zespołów z całej Polski oraz zagranicy. Turniej rozgrywany jest od 2000 roku i po przerwie trafił na boiska Gminy Wydminy, jako XII edycja organizowana przez LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy. Rozegrany został w dniach 12-14 czerwca 2015 roku w 4 kategoriach wiekowych: U-15 (2000 i młodsi) piątek-sobota-niedziela, U-8 (2007 i młodsi) sobota OLDBOY – Nasi reprezentanci, podopieczni trenera Macieja Stefańskiego nie przestraszyli się wysokiej rangi zawodów i zajęli II miejsce! Ich gra zaimponowała szczególnie młodym kibicom, którzy po ogłoszeniu wyników udali się do naszych piłkarzy po autografy!

 

Kilka fotek z turnieju: