UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do ciekawostki

ŚWIĘTO SZKOŁY - 2019

środa, 20, listopad 2019

Zapraszamy rodziców i mieszkańców Włocławka na patriotyczną uroczystość ślubowania Kadetów Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku. Ślubowanie odbędzie się na włocławskim Zawiślu pod Pomnikiem Poległych Obrońców Wisły 1920 roku, gdzie zostaną złożone wiązanki kwiatów i zapalone znicze.

Ślubowanie rozpocznie się o godz. 12:00. Po zakończeniu uroczystości ślubowania, delegacja Zespołu Szkół Akademickich i zaproszeni goście udadzą się na Mogiłę 8 Nieznanych Obrońców Wisły 1920 roku w Łęgu-Witoszynie, by oddać hołd poległym bohaterom. W uroczystości ślubowania wezmą udział posłowie na Sejm RP, przedstawiciele władz samorządowych miasta, władze wojskowe i przedstawiciele organizacji pozarządowych z Włocławka. Serdecznie zapraszamy rodziców Kadetów i mieszkańców Włocławka.