UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do ciekawostki

Stypendia Premiera RP

środa, 29, listopad 2017

Stypendia Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2018/2019 otrzymało troje uczniów Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku. Uroczystość odbyła się w auli II LO im. Mikołaja Kopernika przy ul. Uroczej. Dyplomy wyróżnionym uczniom wręczał Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty w Bydgoszczy pan Marek Gralik...

... w asyscie Dyrektora Delegatury we Włocławku Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy p. Doroty Dzięgielewskiej. W tym doniosłym wydarzeniu oprócz laureatów wzięli udział dyrektorzy szkół i zaproszeni goście.

Stypendia otzrymali: 

- Patrycja Ciesielska - Akademickie Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Obrońców Wisły 1920 roku

- Jakub Biernacki - Akademickie Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego nr 1 im. Obrońców Wisły 1920 roku

- Kinga Majchrzak - Akademickie Technikum Wojskowe im. Obrońców Wisły 1920 roku

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Zapraszamy do galerii foto: