UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do ciekawostki

Stypendia Premiera RP

środa, 29, listopad 2017

Stypendia Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/2018 otrzymało troje uczniów Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku. Uroczystość odbyła się w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Mickiewicza. Dyplomy wyróżnionym uczniom wręczała Kujawsko-Pomorska Wicekurator...

...Oświaty w Bydgoszczy p. Małgorzata Oborska w asyscie Dyrektora Delegatury we Włocławku Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy p. Doroty Dzięgielewskiej. W tym doniosłym wydarzeniu wzięła też udział zastępca Prezydenta m. Włocławek p. Barbara Moraczewska, starosta powiatu aleksandrowskiego p. Dariusz Wochna i dyrektorzy szkół byłego województwa włocławskiego.

Stypendia otzrymali: 

- Roksana Kuropatwa - Akademickie Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Obrońców Wisły 1920 roku

- Michał Biernacki - Akademickie Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego nr 1 im. Obrońców Wisły 1920 roku

- Kinga Majchrzak - Akademickie Technikum Wojskowe im. Obrońców Wisły 1920 roku

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Zapraszamy do galerii foto: