UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Ślubowanie Kadetów i uczniów klas 1 ZSA

czwartek, 23 listopad 2023

Mija trzeci miesiąc, od kiedy jesteście w naszej szkole, ale dopiero dzisiaj, po złożeniu roty ślubowania staniecie się pełnoprawnymi uczniami Zespołu Szkół Akademickich Kujawskiej Szkoły Wyższej im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku. Życzę wam, aby czas spędzony w murach naszej szkoły, był dla was czasem rozwoju, twórczej pracy, czasem kształtowania właściwych postaw moralnych i patriotycznych - powiedział w swoim wystąpieniu dyrektor ZSA p. Zbigniew Suszyński.

Uroczystość ślubowania zaszczycili swoją obecnością rodzice uczniów oraz przedstawiciele wszystkich służb mundurowych Włocławka, a także wojewódzkich władz samorządowych i oświatowych. Obecny był również prezes Włocławskiego Towarzystwa Naukowego prof. Stanisław Kunikowski, który jako rektor Kujawskiej Szkoły Wyższej, był inicjatorem powstania Zespołu Szkół Akademickich we Włocławku w 2012 roku.

Ślubowanie Kadetów na portalu DDWłocławek https://ddwloclawek.pl/pl/fotorelacje/szkolne/slubowanie-kadetow-zespolu-szkol-akademickich/17621,1 

Portal Włocławek https://www.portalwloclawek.pl/artykul/10407,kadeci-zespolu-szkol-akademickich-im-obroncow-wisly-1920-roku-zlozyli-przysiege 

Zapraszam do relacji foto z uroczystości autorstwa p. Pawła Grabczewskiego.