UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Święto Niepodległości w ZSA

piątek, 10 listopad 2023

Uroczyste akademie w przeddzień Święta Niepodległości, a także udział szkoły w akcji "Szkoła do Hymnu" 2023, były dziś głównymi wydarzeniami w Zespole Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku. Uczciliśmy w ten sposób 105 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Piękne akademie, bo były dwie, zaprezentowali uczniowie ZSA jako żywą lekcję historii. Od czasów zaborów, do 1918 roku, zostaliśmy przeprowadzeni muzyką, piosenką i tańcem. Akademie przygotowała p. Monika Jeske, nauczycielka historii. Dziękujemy i zapraszamy do galerii foto autorstwa p. Ireneusza Wieczorka.

Akcja "Szkoła do hymnu" 2023 w ZSA. Zapraszamy na film!