UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Wirtuoz gitary z koncertem w ZSA

wtorek, 07 listopad 2023

Na zaproszenie dyrektora Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku wystąpił z koncertem gitarowym, znany w środowisku muzycznym, muzyk i gitarzysta, pochodzący z Włocławka - Ryszard Kawczyński. Uczniowie i kadeci ZSA wysłuchali kilkunastu utworów muzycznych od muzyki poważnej, opery, muzyki popularnej po muzykę rockową, wszystkie zagrane na gitarze.

Było to niezwykłe wydarzenie muzyczne w naszej szkole, w którym uczniowie mogli po raz pierwszy uczestniczyć "na żywo". Na zakończenie koncertu nauczyciel ZSA p. Dariusz Kopczyński zaśpiewał utwór zespołu Dżem, Do kołyski, przy akompaniamencie gitarzysty, Ryszarda Kawczyńskiego. Zapraszamy do relacji foto z koncertu autorstwa p. I. Wieczorka.