UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Logistycy z ZSA w Gebericie

sobota, 04 listopad 2023

Dnia 28 września 2023 roku uczniowie kl. 4TB Akademickiego Technikum Wojskowego wraz z nauczycielem, panią Anną Dzioba, wybrali się do przedsiębiorstwa produkcyjnego Geberit we Włocławku. Celem wycieczki było zapoznanie uczniów z działalnością firmy, poznanie procesów logistycznych realizowanych w  przedsiębiorstwie oraz poznanie infrastruktury niezbędnej do realizacji wspomnianych procesów.

Dzięki wizycie uczniowie dowiedzieli się, w jaki sposób produkuje się ceramikę łazienkową,  począwszy od magazynu surowców po magazyn wyrobów gotowych. W ramach przedmiotów z zakresu organizacji transportu mogli zobaczyć jak ogromną rolę w procesie produkcyjnym odgrywa transport wewnętrzny. Udział w wycieczce był dla uczniów nowym doświadczeniem, które pozwoli uczniom w szerszym zakresie przyswoić wiedzę z zakresu logistyki. Uczniowie wraz z opiekunem składają serdeczne podziękowania za możliwość zwiedzenia przedsiębiorstwa.