UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Pamiętamy o bohaterach i naszych uczniach

wtorek, 31 październik 2023

Społeczność Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku godnie uczciła obchodzony 1 listopada Dzień Wszystkich Świętych. Znicze z logiem ZSA zapłonęły na grobach naszych bohaterów, Obrońców Wisły 1920 roku, na grobie Cichociemnego ppłk. Antoniego Iglewskiego ps. Ponar, który jest patronem naszych klas mundurowych, na grobach tych, którzy walczyli za niepodległość Polski, a także na grobach naszych uczniów, którzy przedwcześnie odeszli z tego świata.

Pamiętamy nie tylko o naszych bohaterach, ale także o tych, którzy odeszli z tego świata będąc uczniami Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku. pozostaną w naszej pamięci!