UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Ślubowanie klas 1 szkół podstawowych

sobota, 28 październik 2023

27 października 2023 roku to wielki dzień dla pierwszaków Akademickich Szkół Podstawowych nr 1 im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku. W tym dniu pierwszoklasiści złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku.

W uroczystości, prócz pierwszaków, licznie uczestniczyli rodzice swoich pociech, a także dyrekcja szkoły i nauczyciele. Gościem uroczystości była p. Wioletta Miłek-Ostrowska, reprezentująca organ prowadzący szkołę - Kujawską Szkołę Wyższą. Program artystyczny w wykonaniu pierwszaków przygotowały panie wychowawczynie klas pierwszych - p. Aleksandra Czapska i p. Marta Stasiewicz.

Zapraszamy do krótkiej galerii foto z uroczystości autorstwa p. M. Grabczewskiej.