UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Kadeci ZSA na przysiędze i pikniku wojskowym we Włocławku

niedziela, 22 październik 2023

Na zaproszenie Wojskowego Centrum Rekrutacji we Włocławku, dyrekcja szkoły i Kadeci Zespołu Szkół Akademickich Kujawskiej Szkoły Wyższej im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku, uczestniczyli w wydarzeniach wojskowych, które miały miejsce w sobotę 21 października 2023 roku. Zapraszamy do relacji foto z tych wydarzeń.

Kompania Reprezentacyjna ZSA brała udział w uroczystej przysiędze wojskowej 84. Batalionu 8. Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej, która miała miejsce na Zielonym Rynku, w centrum miasta. Również kadeci i przedstawiciele dyrekcji ZSA brali udział w Wojskowych Dniach Otwartych, które zorganizował WCR Włocławek, przy Państwowej Akademii Nauk Stosowanych, ul. Energetyków. Podczas koncertu orkiestry wojskowej w auli PANS wystąpiła kadetka ZSA, Zuzanna Czajowska, zwyciężczyni II Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej.

Zapraszamy do galerii foto autorstwa p. p. Z. Suszyńskiego i I. Wieczorka.

Przysięga wojskowa na Zielonym Rynku.

Wojskowe Dni Otwarte - Akademia Cyber.Mil