UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Dzień Edukacji Narodowej 2023

sobota, 14 październik 2023

Uroczyście obchodziliśmy w Zespole Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku, Dzień Edukacji Narodowej. Ze względu na bardzo dużą liczbę uczniów musieliśmy podzielić uroczystą akademię na dwa etapy. Pierwszą akademię oglądali uczniowie szkół podstawowych i liceum, a drugą uczniowie technikum i liceum sportowego.

W akademii występowali uczniowie wszystkich szkół wchodzących w skład ZSA. Oprócz życzeń dla nauczycieli i pracowników szkoły były wiersze i piosenki poświęcone temu świętu. Była też okazja do wręczenia nagród dla uczestników konkursów językowych, które odbyły się we wrześniu, a także dyrektor szkoły wręczył nagrodę laureatce Grand Prix II Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej, Zuzannie Czajkowskiej.

Akademię przygotowali nauczyciele: p. Joanna Guzińska, p. Marzena Obielecka i p. Miłosz Baranowski. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do galerii foto z uroczystości.

Foto p. Miłosza Baranowskiego

Foto p. Ireneusza Wieczorka