UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

3 miejsce ZSA w "CROSS POD NAPIĘCIEM"

poniedziałek, 02 październik 2023

W dniu 30 września 2023 roku odbyła się 7 edycja  biegu „Cross pod Napięciem” im. ppłk Antoniego Iglewskiego, Cichociemnego ps. PONAR. Trasa biegu z torem kilkunastu przeszkód liczyła 5 km i wiodła przez las radziejowski. Nie zabrakło też elementów z II wojny światowej w postaci poniemieckich bunkrów – tzw. Tobruków. 

W zmaganiach udział wzięło 80 biegaczy klubów sportowych z całej Polski, także reprezentujących nasz region (m.in. z Bydgoszczy, Włocławka, Aleksandrowa Kujawskiego, Strzelna, Inowrocławia, Gniewkowa, Kruszwicy). Zespół Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku reprezentowali godnie, zajmując 3 miejsce na podium następujący kadeci:

  1. Adrian Lewandowski
  2. Paweł Zimny
  3. Enriko Gołębiowski
  4. Mateusz Strupczewski
  5. Norbert Rybski
  6. Dorian Pietraszewski
  7. Daniel Piątkowski
  8. Tobiasz Garbiec
  9. Tomasz Tomczak

Dziękujemy za wolę walki i godną postawę kadeta.
Galeria autorstwa chor. Janusza Drożdżewskiego, który był opiekunem naszych zawodników.