UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

VIII Centralny Zlot Klas Wojskowych

wtorek, 26 wrzesień 2023

W dniach 16-22 września 2023 roku na terenie Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Bemowie Piskim odbył się VIII CENTARLNY ZLOT KLAS WOJSKOWYCH. W zlocie uczestniczyło ok. 500 kadetów z 25 szkół z całej Polski, które zakwalifikowały się do niego po regionalnych eliminacjach.

Uczniowie szkolili się intensywnie w 5 blokach pod okiem żołnierzy 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej. Pobyt na poligonie bogaty był również w wiele atrakcji kulturalnych i krajoznawczych. Po kilkudniowych zmaganiach zajęliśmy I miejsce zespołowo w kategorii „Mistrz Dyscypliny”. Ocenie podlegało wyszkolenie z musztry indywidualnej i zespołowej, samodyscyplina, praca w zespole oraz zaangażowanie w szkolenie na poszczególnych punktach nauczania. Najważniejsza jednak była integracja międzyszkolna!

Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie:

  Adrian Lewandowski - Kapitan 5TA
  Paweł Zimny 5TA
  Mateusz Strupczewski 5TC
  Jakub Antonowicz 4TA
  Dorian Pietraszewski 4TA
  Kamil Gołębiewski 4TA
  Aleksander Piłatowski 4TA
  Łukasz Wojciechowski 4TA
  Norbert Rybski 4TA
  Kacper Pietrzak 4TA
  Mateusz Bykowski 4TA
  Tomasz Tomczak 2A
  Jakub Komorowski 2A
  Daniel Piątkowski 3TA
  Marcel Dobiecki 2TA
  Tobiasz Garbiec 2TA
  Klaudia Sztankowska 2TA
  Anna Pietrucha 3TA
  Julia Silko 3TA
  Martyna Kramarska 4TA

 

Opiekunowie: p. Weronika Sierakowska - nauczyciel i p. Ireneusz Wieczorek - wicedyrektor ZSA.

Zapraszamy do relacji foto autorstwa p. Ireneusza Wieczorka - dzień po dniu!

Dzień pierwszy - 17 września 2023 r.

Dzień drugi - 18 września 2023 r.

Dzień trzeci - 19 września 2023 r.

Dzień czwarty - 20 września 2023 r.

Dzień piaty - 21 września 2023 r.

Dzień szósty - 22 września 2023 r.