UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Z wizytą w batalionie w Lipowcu

sobota, 08 październik 2022

W dniu 7 października br. na zaproszenie Dowódcy 8 Szczycieńskiego Batalionu Radiotechnicznego w Lipowcu ppłk. Mariusza Miłkowskiego, śpiewające kadetki Natalia Jarzynowska klasa 4TAg, Zuzanna Romanowska klasa 4A, Zuzanna Czajkowska klasa 2A wraz z opiekunami: wicedyrektor Agnieszką Zdrojewską i wicedyrektorem Ireneuszem Wieczorkiem uczestniczyli w obchodach 47 rocznicy sformowania szczycieńskiego batalionu.

Nasze kadetki wykonały krótki recital dla zaproszonych na uroczystość gości, między innymi: Szefa Zarządu Wojsk Radiotechniczny gen. bryg. Dariusza Krzywdzińskiego, z-ce Dowódcy 3 Wrocławskiej Brygady Radiotechnicznej płk. Krzysztofa Lisa oraz przedstawicieli władz samorządowych i służb mundurowych (Wyższej Szkoły Policji, Komendy Powiatowej Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Komendanta 22 WOG). Występ kadetek został przyjęty gorąco przez słuchaczy i wysoko oceniony przez dowództwo jednostki oraz brygady. Po zakończeniu uroczystości zostaliśmy zaproszeni na obiad i w sali tradycji batalionu spotkaliśmy się z jego dowództwem. Spotkanie zakończyło się obopólną chęcią zacieśnienia współpracy na wielu płaszczyznach.
Zapraszamy do galeria autorstwa p. I. Wieczorka