UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Sukces Zuzanny w Kazimierzu Dolnym

środa, 21 wrzesień 2022

W dniach 9 - 11 września 2022 roku w Kazimierzu Dolnym odbył się ogólnopolski Festiwal Piosenki Lotniczej "Skrzydła nad Kazimierzem", którego organizatorem był Klub Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Zuzanna Czajkowska, Zuzanna Romanowska i Natalia Jarzynowska.

Wielki sukces odniosła kadetka Zespołu Szkół Akademickich we Włocławku, Zuzanna Romanowska, która zdobyła II nagrodę Festiwalu. Gratulacje należą się również całej reprezentacji ZSA, której życzymy dalszych sukcesów. Opiekunem naszych kadetek była p. Marzena Obielecka. Gratulujemy serdecznie i zapraszamy do galerii foto.