UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Kadetki ZSA w Strasburgu

poniedziałek, 19 wrzesień 2022

W dniach 12-16.09.2022 uczennice Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 r. we Włocławku wzięły udział w wycieczce do Strasburga na zaproszenie europosła Kosmy Złotowskiego. Uczennice miały okazję zwiedzić historyczne centrum miasta oraz siedzibę Parlamentu Europejskiego. 

Podczas interesującej prelekcji uczennice poznały historię powstania Unii Europejskiej oraz Parlamentu Europejskiego, a także miały możliwość rozmowy z Panem Europosłem. Opiekunkami kadetek ZSA były panie: Sylwia Maciejewska i Marzena Szulc. W październiku br. wyjazd do Strasburga kolejnej grupy uczniów.

Zapraszamy do obejrzenia kilku fotek z wycieczki.