UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

10 lat ZSA - Gala w Hali Sportowej

piątek, 24 czerwiec 2022

Uroczysta Gala z okazji 10-lecia Zespołu Szkół Akademickich Kujawskiej Szkoły Wyższej im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku miała miejsce w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Chopina 12 w czwartek, 23 czerwca 2022 roku. Gala była też okazją do wręczenia nagród wyróżniającym się uczniom, a także laureatom I Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej, który zorganizował ZSA w maju br.

Galę zaszczycili znakomici goście: Piotr Kowal - przewodniczący Rady Miasta Włocławka, Domicela Kopaczewska - zastępca Prezydenta Włocławka, dr inż. Adam Rejmak - Rektor Kujawskiej Szkoły Wyższej, która jest organem prowadzącym ZSA, płk Grzegorz Tucholski - Szef Wojskowego Centrum Rekrutacji. Włocławskie parlamentarzystki reprezentowane były przez panie dyrektor Biur Poselskich - pani Irena Vukovic-Kwiatkowska reprezentowała panią poseł Joannę Borowiak, a pani Magdalena Nowak reprezentowała panią poseł Annę Gembicką, sekretarza stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Gościliśmy również przedstawicieli służb mundurowych Włocławka: podinspektora Piotra Bartczaka z Komendy Miejskiej Policji, mjr Edytę Jarecką z Zakładu Karnego, dr Piotra Siębidę ze Straży Miejskiej a także st. chor. sztab. Andrzeja Ossowskiego - prezesa Związku Żołnierzy Wojska Polskiego we Włocławku. Nasze zaproszenie przyjęła też pani Grażyna Troszyńska - dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli oraz  pan Andrzej Zdrojewski - dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kowalu a także pan Jerzy Nowacki - prezes Kujawsko-Dobrzyńskiego Uniwersytetu III Wieku. Szczególnymi gośćmi byli: Piotr Kwiatkowski - prezes KS Lider oraz Włodzimierz Majewski - prezes Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego, z którymi szkoła ściśle współpracuje oraz Paweł Kujawa - prezes Firmy Husar i Przemysław Floryński - prezes Firmy Flormet, to nasi sponsorzy, którym serdecznie dziękujemy. Gościem honorowym Gali był nasz absolwent Akademickiego Gimnazjum i Akademickiego Liceum - Fabian Barański, olimpijczyk z Tokio, czołowy wioślarz Polski i świata.

Zapraszamy go galerii foto autorstwa I. Wieczorka i P. Grabczewskiego.