UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Stypendia Premiera dla uczniów ZSA

piątek, 17 grudzień 2021

Dziś, 17 grudnia 2021 roku, dyrektor Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku, wręczył 6 uczniom ZSA dyplomy Prezesa Rady Ministrów p. Mateusza Morawieckiego, którzy otrzymali stypendium Premiera na rok szkolny 2021/22.

Uroczystość odbyła się zgodnie z obowiązującymi przepisami w reżimie sanitarnym w sekretariacie szkoły. Stypendia Prezesa Rady Ministrów otrzymali: Lewandowska Julia, Strucińska Martyna, Kowalewski Daniel, Rybski Norbert, Sobiecki Jakub i Sochaczewski Bartosz. Serdecznie gratulujemy wyróżnienia!

Poniżej list Premiera do Stypendystów, Rodziców i Nauczycieli.

Zapraszamy go galerii foto.