UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Porwanie samolotu w Kruszynie

piątek, 10 grudzień 2021

Dzisiaj na Lotnisku w Kruszynie odbyły się ćwiczenia służb mundurowych w sytuacji zagrożenia. W ćwiczeniach brały udział jednostki Policji, Zawodowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, Pogotowia Ratunkowego, służby lotniskowe a także uczniowie Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku, jako pozoranci. Scenariusz przewidywał porwanie samolotu przez terrorystów, który nie mógł wystartować z powodu zbytniego obciążenia i został unieruchomiony na pasie startowym. Porywacze byli uzbrojeni i oddział Policji musiał siłowo opanować samolot. Zapraszamy do galerii foto z ćwiczeń.