UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Ślubowanie pierwszaków szkoły podstawowej

piątek, 29 październik 2021

W środę 27 października 2021 roku pierwszoklasiści Akademickich Szkół Podstawowych im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów Zespołu Szkół Akademickich.

Uroczystość przygotowała wraz z dziećmi pani Paula Ciniewska z dużym zaangażowaniem przejętych wydarzeniem rodziców. Dzieci z pewną tremą, ale to przecież zrozumiałe, bo była to pierwsza akademia pierwszaków, zaprezentowały wierszyki i piosenki przy aplauzie dyrekcji szkoły, nauczycieli i rodziców. W uroczystości wziął udział rektor Kujawskiej Szkoły Wyższej czyli założyciela Zespołu Szkół Akademickich - dr inż. Adam Rejmak. Po części oficjalnej był bardzo smaczny słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dziękujemy!

Zapraszamy do galerii foto autorstwa p. Ewy Dąbrowskiej.