UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Aktywna Tablica w ZSA

czwartek, 07 październik 2021

Pięć szkół w Zespole Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku otrzyma dofinansowanie w ramach Projektu Aktywna Tablica na łączną kwotę 112 tys. złotych.

Złożone przez dyrektora ZSA wnioski do Kuratora Oświaty w Bydgoszczy uzyskały akceptację komisji weryfikacyjnej. Za otrzymane środki w wysokości 112 tysięcy złotych wyposażymy naszą szkołę w najnowocześniejsze pomoce dydaktyczne od monitorów interaktywnych do drukarek 3D. Wszystko dla naszych uczniów od szkoły podstawowej, przez liceum do technikum. Wzbogacimy się również o 9 szt. monitorów interaktywnych dla szkół ponadpodstawowych.