UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Medal Stulecia z rąk Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego

sobota, 02 październik 2021

Zespół Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku otrzymał, jako jedyna szkoła w woj. Kujawsko-Pomorskim, z rąk Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego okolicznościowy medal Stulecia Powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski. Medal dyrektorowi ZSA wręczono podczas uroczystej gali okolicznościowej w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu.

Uroczystość w dniu 2 października 2021 roku uświetnił występ Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Pomorskiej im. i. J. Paderewskiego w Bydgoszczy, która wykonała koncert muzyki filmowej Wojciecha Kilara.

Zapraszamy do obejrzenia kilku fotek z uroczystości.