UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej

piątek, 10, wrzesień 2021

IV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej "Kręć tą ręką", którego organizatorem jest UKS AZS przy Zespole Szkół Akademickich we Włocławku, rozpoczął się dziś w Kowalu w hali sportowej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego. W turnieju bierze udział 14 zespołów z całej Polski.

W uroczystym otwarciu turnieju wzięli udział: Burmistrz Kowala, zastępca Wójta gminy Baruchowo, dyrektor ZS CKR i dyrektor ZSA. Gościem specjalnym był najlepszy piłkarz ręczny na świecie w 2009 roku, legendarny bramkarz reprezentacji Polski Sławomir Szmal.

Zapraszamy do galerii foto.