UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Kadra ZSA się szkoli

sobota, 14, sierpień 2021

Kadra Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku szkoli się przed inauguracją pracy Ośrodka Szkolenia Operatorów Bezzałogowych Statków Powietrznych przy ZSA. Szkoła dysponuje już 10 symulatorami lotów i dwoma dronami Phantom 4 PRO do prowadzenia szkoleń.

Dyrektor Zbigniew Suszyński, wicedyrektor Henryk Kierzkowski (pomysłodawca ośrodka) i ppłk Dionizy Budziszewski intensywnie szkolą się w pilotowaniu dronów, by we wrześniu rozpocząć szkolenia uczniów Zespołu Szkół Akademickich. Niespodziewanie podczas treningu odwiedził nas były Minister Obrony Narodowej pan Janusz Onyszkiewicz. Pozdrawiamy serdecznie!

Zapraszamy do kilku fotek z treningu.