UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Wizyta u Ordynariusza Diecezji Włocławskiej

czwartek, 15, lipiec 2021

Delegacja w składzie dr Zbigniew Brenda, Prezes Włocławskiego Towarzystwa Naukowego, dr inż. Adam Rejmak, Rektor Kujawskiej Szkoły Wyższej oraz dyrektor Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku, Zbigniew Suszyński i wicedyrektor ds. administracyjnych ZSA, Henryk Kierzkowski zostali przyjęci przez Ordynariusza Diecezji Włocławskiej ks. bpa Krzysztofa Wętkowskiego.

Delegacja wręczyła księdzu biskupowi pamiątkowy portret, namalowany przez artystę malarza Marka Pietrzykowskiego, a dyrektor ZSA okolicznościowy adres z okazji Ingresu do Bazyliki Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we Włocławku. Delegacji towarzyszyli uczniowie Zespołu Szkół Akademickich: Zuzanna Karpińska i Agnieszka Kowalska z klasy 2TB oraz Jakub Antonowicz i Norbert Rybski z klasy 1 TA reprezentujący społeczność uczniowską. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze.

Życzymy Księdzu Biskupowi obfitości łask Bożych, zdrowia oraz pełni sił ducha i ciała, które są tak potrzebne do przewodzenia duchowieństwu i wiernym świeckim diecezji włocławskiej. Niechaj posługa Ekscelencji przynosi dobre owoce Kościołowi Włocławskiemu i całej naszej Ojczyźnie.