UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Konkurs dla szkół ZSA - wyniki

wtorek, 06, październik 2020

W dniu 26 września obchodziliśmy Europejski Dzień Języków.  Święto ustanowiono z inicjatywy Rady Europy. Jego celem jest zachęcenie Europejczyków do nauki języków obcych i propagowanie zalet różnorodności językowych.

W ramach przeprowadzonego online  w ubiegłym tygodniu testu predyspozycji językowych pod patronatem Europosła, Pana Radosława Sikorskiego wyłoniono trójkę laureatów. Uczennice Zespołu Szkół Akademickich: Aleksandra Olkiewicz, Dominika Krasucka oraz Paulina Reznerowicz rozwiązały test bezbłędnie i zdobyły nagrody. Ufundowane nagrody to m. in. głośniki bezprzewodowe.