UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

środa, 26, sierpień 2020

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21 przebiegać będzie inaczej niż w latach poprzednich ze względu na pandemię coronawirusa. Wszyscy uczniowie spotkają się ze swoimi wychowawcami w poszczególnych salach lekcyjnych. Nie będzie ogólnego zgromadzenia uczniów.

Uczniowie wchodząc do szkoły obowiązkowo dezynfekują ręce i mają założone na twarzy maseczki, pracownik szkoły będzie prowadził pomiar temperatury ciała. Uczniowie udają się bezpośrednio do sal lekcyjnych podanych dla poszczególnych oddziałów poniżej, gdzie mogą zdjąć maseczki. Do szkoły należy wchodzić tym wejściem, gdzie znajduje się sala lekcyjna. Collegium Novum - budynek A - wejście od ul. Wyszyńskiego, Collegium Maius - budynek B - wejście od ul. Okrzei.

HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA ROKU 1 WRZEŚNIA 2020

Godzina 10:00 

Godzina 12:00

 

 

Godzina 16:00

Do szkoły mogą wejść tylko rodzice klas 0 - 3, pozostali uczniowie wchodzą do szkoły samodzielnie.