UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Sukces Weroniki i Wiktorii na Mistrzostwach Polski

wtorek, 18, sierpień 2020

Weronika i Wiktoria Klasińskie , uczennice Liceum Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Akademickich, reprezentujące Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie, zdobyły złote medale podczas Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w wioślarstwie w dwójce bez sterniczki.

Weronika i Wiktoria Klasińskie, nie dały szans rywalkom i świetnym czasem 8:04, wygrały finał A Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w wioślarstwie, tym samym zdobywając tytuł Mistrzyń Polski. Po 10 latach tytuł ten powrócił do Włocławka. Brawo dziewczęta, które godnie zastępują Fabiana Barańskiego, wicemistrza świata, absolwenta Zespołu Szkół Akademickich we Włocławku. Serdeczne gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcia z Fanpage WTW.