UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

WISŁA W OGNIU

piątek, 14, sierpień 2020

Nadwiślańska Organizacja Turystyczna z Torunia była organizatorem wydarzenia towarzyszącemu Festiwalowi Wisły 2020. W wydarzeniu Wisła w Ogniu uczestniczyli również kadeci Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku.

Rozpoczęcie uroczystości miało miejsce przy Pomniku Poległych Obrońców Wisły na włocławskim Zawiślu, gdzie młodzież Zespołu Szkół Akademickich zaciągnęła wartę honorową. Po odczytaniu Apelu Pamięci delegacja organizatorów oraz dyrektor ZSA złożyli wiązanki kwiatów na grobie Obrońców Wisły. Następnie dalsza część wydarzenia przebiegała w Bobrownikach na błoniach nad Wisłą, gdzie przewidziano liczne atrakcje dla uczestników.

Zapraszamy do fotorelacji Pawła Grabczewskiego.