UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

76 rocznica Powstania Warszawskiego

sobota, 01, sierpień 2020

Kadeci Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku zaciągnęli wartę honorową przy pomniku Żołnierzy Armii Krajowej podczas miejskich uroczystości 76 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Dyrektor Zespołu Szkół Akademickich we Włocławku p. Zbigniew Suszyński złożył w imieniu ZSA wiązankę kwiatów pod pomnikiem Żołnierzy Armii Krajowej w 76 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. W miejskich uroczystościach brał udział poczet sztandarowy Zespołu Szkół Akademickich a kadeci ZSA zaciągnęli wartę honorową pod pomnikiem. Zapraszamy do fotorelacji autorstwa p. Pawła Grabczewskiego.