UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Śródmiejskie powitanie wakacji

piątek, 03, lipiec 2020

Pierwszego lipca br. mimo rozpoczętych wakacji, 26 kadetów i kadetek klas mundurowych Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku, uczestniczyło w zabezpieczeniu imprezy pn. „Śródmiejskie powitanie wakacji”, zorganizowanej przez Fundację „Vladislawia”.

Plenerowe przedsięwzięcie adresowane było do dzieci i młodzieży rozpoczynających tegoroczne wakacje. Oprócz czuwania nad bezpieczeństwem uczestników, nasi kadeci wspomagali organizatora w grach i zabawach dla dzieci, a także przeprowadzili pokaz elementów musztry wojskowej, przyjętej przez uczestników imprezy z dużym zainteresowaniem. Składamy, serdeczne podziękowanie uczniom Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku za zaangażowanie i godne reprezentowanie szkoły na forum lokalnej  społeczności.