UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Pomoc dla włocławskiego szpitala

sobota, 23, maj 2020

W piątek, 22 maja 2020 roku, uczestniczyłem w delegacji organu prowadzącego czyli Kujawskiej Szkoły Wyższej oraz Zespołu Szkół Akademickich podczas wizyty w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Włocławku. Przekazaliśmy dyrektorowi szpitala p. Karolinie Welka, kilka kartonów sprzętu ochrony osobistej i płyny dezynfekujące dla pracowników szpitala.

Delegacji przewodniczył prorektor KSW dr Henryk Stępień, w skład delegacji wchodzili: dyrektor administracyjny i kwestor KSW, Iwona Kowalska, kierownik działu promocji, rzecznik prasowy KSW, Monika Jabłońska oraz moja skromna osoba.

Zapraszam do małej galerii autorstwa Ireneusza Wieczorka z przekazania darów.

Zbigniew Suszyński
Dyrektor ZSA