UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Konsultacje w szkole - komunikat

środa, 20, maj 2020

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej, od 25 maja br. maturzyści oraz uczniowie klasy 8 szkoły podstawowej będą mieli możliwość konsultacji indywidualnych lub grupowych na terenie szkoły. Od 1 czerwca br. takie konsultacje będą możliwe  dla wszystkich uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych Zespołu Szkół Akademickich.

 Komunikat z dnia 20 maja 2020 roku dyrektora Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku

Rozporządzenie MEN określa, że konsultacje mają charakter dobrowolny dla uczniów i są skierowane głównie do tych, którzy już wkrótce przystąpią do egzaminów zewnętrznych. W pierwszej kolejności  konsultacjami będą objęte  przedmioty zdawane na egzaminach. W miarę potrzeb będą organizowane konsultacje także z innych przedmiotów. Uczeń powinien mieć możliwość wyjaśnienia trudnych kwestii, usystematyzowania materiału czy rozmowy z nauczycielem. Konsultacje mają również umożliwić uczniom poprawę oceny na potrzebę klasyfikacji rocznej.

Z zajęć w formie konsultacji w szkole mogą korzystać wyłącznie uczniowie zdrowi, bez objawów choroby zakaźnej, z zachowaniem reżimu sanitarnego określonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, Główny Inspektorat Sanitarny oraz Ministerstwo Zdrowia.

Ze względu na utrzymujące się zagrożenie epidemiologiczne prosimy o zgłaszanie potrzeby konsultacji dla uczniów w dni powszednie telefonicznie między 8:00 a 12:00 na nr tel. 54 231 52 00 lub mailowo na adres poczty elektronicznej konsultacje@zsa.wloclawek.pl  lub za pomocą zamieszczonego niżej formularza, przynajmniej 2 dni robocze przed oczekiwanym  terminem konsultacji. To znaczy jeżeli zgłoszenie będzie w środę to konsultacja najwcześniej będzie mogła być zrealizowana w piątek, jeżeli zgłoszenie będzie w piątek, to konsultacja we wtorek, czyli w 2 dniu roboczym od zgłoszenia.

W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko ucznia, klasę, przedmiot konsultacji i nazwisko nauczyciela.

Formularz zgłoszeniowy dla uczniów na konsultacje

Kliknij i zapisz się na konsultacje 

WAŻNE! Rodzice uczniów klas 1 - 3 szkół podstawowych zgłaszają chęć uczestnictwa dziecka w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych analogicznie jak wyżej podano - telefonicznie 54 231 52 00 lub na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 22 maja 2020 roku

AKTUALNY HARMONOGRAM KONSULTACJI - aktualizacja 29. 05. 2020r. godz. 16:50

UWAGA! Godziny konsultacji mogą być popołudniowe z uwagi na prowadzenie przez nauczycieli nauczania zdalnego pozostałych uczniów szkoły.

Zbigniew Suszyński
Dyrektor ZSA